Hakkımızda

Firmamız, 2000 yılında, alüminyum doğrama ve cephe giydirme sistemleri sektöründe Konya Marangozlar Sanayi Bölgesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere faaliyete başlamıştır. Yeniliklere ayak uydurmayı ilke edinmiş firmamız, bu kulvarda da "müşteri memnuniyeti" ana felsefesi ile hizmetlerine devam etmiştir.

Geçen bu süreç zarfında, alüminyum doğrama ve cephe giydirme kollarında bir çok müşterimizin memnuniyetinin verdiği güçle, hızlı değişen teknolojiye ayak uydurma gereği hissedildi. 2004 yılında, siz değerli müşterilerimizin istekleri, bizi daha büyük projelere iterek "Alüminyum - Cam Cephe ve türevleri “ alanında da hizmet vermeye sevk etti. Halan bu kulvarda; Alüminyum cephe, Kompozit Levha, Alüminyum Küpeşte, Otomatik Panjur-Kepenk (Jumbo camları dahil), Cam balkon kapama gibi bir çok ürün yelpazesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz

Okkalı Metal Alüminyum Dış Cephe Sistemleri Ltd.Şti.olarak öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda 15 yıldır başarı gösteren firmamız bu başarıyı artırmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Farklı zevklere hitap etmek, farklı yapıları süslemek kısacası farkımızı ortaya koymak için çalışmaktayız. Profesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile Okkalı Metal olarak gün geçtikçe ilerleme göstermekteyiz. Bu ilerlemenin karşılığı olarak en değerli kazancımız müşterilerimizin memnuniyetidir.

Okkalı Metal'lin amaçlarından biriside müşteri memnuniyetini kurum kültürünün odak noktası olduğunu bilerek çalışmalarına bu doğrultuda yön vermek,daha çok müşteri ile çalışıp, estetik ürün yelpazemizi genişletmektir.

Okkalı Metal Alüminyum Dış Cephe Sistemleri Ltd.Şti.; estetik düşünür ve üretir ancak estetiği sizlere yalın olarak sunmaz, estetiği kalite ile birleştirip sunar. Bu amaç doğrultusunda kaliteli bir üretim için araştırma geliştirme çalışmalarımızı özen ve titizlikle sürdürmekteyiz.

Okkalı Metal Alüminyum Dış Cephe Sistemleri Ltd.Şti nin bu sağlam çatısı altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden

Kalite Politikamız

Okkalı Metal Alüminyum Dış Cephe Sistemleri Ltd.Şti olarak amacımız ve kalite politikamız; Alüminyum Doğrama ve Dış Cephe Kaplama'da işlevselliği ön plana çıkartarak; kalite, güven ve estetik üçlüsünden taviz vermemek, Hedeflerini ulaşılabilir kılarak iş etiğinden her ne sebeple olursa olsun ayrılmamak, Sektörünün beklentilerine her daim gelişime açık bir firma vizyonundan ayrılmamak, Çalışanlarını Okkalı Metal'li bir değer olarak görmesi sebebiyle her personelin alanıyla ilgili mesleki ve teknik eğitimlerini tamamlamasını sağlamak, Çevreye duyarlı firma misyonunu benimseyerek, yaşanılan çevreyi korumak, Uluslar arası platformda çalışmalarını sürdüren bir firma olmasının, kurumsal kültürünün ve çalışma prensiplerinin ürünü olduğunu bilen, Müşterisine değer katıp müşterisinden güç alan firmadır. Ulusal platformda taşıdığı markasını her geçen gün geliştirerek sektöründeki rekabette haklı sebeplerle globalde de tercih edilen bir marka olmak.